کسب درآمد از پاپ آپ
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/popupava/domains/popupaval.com/private_html/pages/popup-mobile.php:72) in /home/popupava/domains/popupaval.com/private_html/pages/popup-mobile.php on line 75

پاپ آپ موبایلی - خرید پاپ آپ موبایل - خرید پاپ آپ برای موبایل

سیستم تبلیغات پاپ آپ موبایل خرید پاپ آپ برای موبایل

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

ویژگی های پلان تبلیغات پاپ آپ موبایل

تعیین دقیق تعداد بازدید

با استفاده از پنل کاربری جذاب پاپ آپ اول ، می توانید تعداد بازدید موردنیاز خود را در قالب یک کمپین تبلیغات پاپ آپ موبایلی ایجاد نموده و مبلغ را بر اساس تعداد بازدید انتخابی پرداخت کرده و سفارش خرید بازدید پاپ آپ را به سادگی به ثبت برسانید.

امکان تعیین محدودیت روزانه

با استفاده از گزینه های موجود در بخش سفارش تبلیغات پاپ آپ موبایل ، امکان تعیین سقف تعداد بازدید روزانه وجود داشته و به سادگی می توانید تعداد بازدید موردنظر خود را به صورت محدودیت روزانه برای سفارش تعیین نمایید.

نمایش آمار دقیق

در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک ها و نمایش تبلیغات پاپ آپ موبایل مشخص بوده و در قالب یک نمودار و جدول به کاربران سایت نمایش داده می شود.

عدم استفاده از Iframe

بازدیدهایی که از طریق Iframe قرار می گیرد ، از نظر الکسا هیچگونه ارزشی نداشته و در واقع الکسا آن ها را نادیده می گیرد. پاپ آپ اول تبلیغات پاپ آپ را خارج از محدوده Iframe اعمال کرده تا در رتبه بندی الکسا تاثیر مثبت بگذارد.

محاسبه دقیق میزان درآمد

پاپ آپ اول از سیستم قدرتمند محاسبه دقیق درآمد کاربران برخوردار است. در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک های معتبر و درآمد سایت از راه خرید پاپ آپ موبایل قابل مشاهده و پیگیری می باشد. سیستم کسب درآمد از پاپ آپ بسیار هوشمند عمل کرده و می توانید در زمان دلخواه ، درخواست واریز خود را ثبت نمایید.

برداشت درآمد به صورت روزانه

این امکان برای مدیران سایت ها و وب مسترانی که از سیستم کسب درآمد از پاپ آپ استفاده می کنند وجود دارد که درآمد خود را به صورت روزانه برداشت کنید. شما می توانید پس از رسیدن درآمد خود به حداقل 10 هزارتومان ، درخواست برداشت درآمد خود را به ثبت رسانده تا در اسرع وقت ، مبلغ به حساب بانکی شما واریز شود.