سوالات متداول

راهنمای سریع کاربران پاپ آپ اول

سیستم تبلیغاتی پاپ آپ اول چیست؟

سیستم تبلیغاتی پاپ آپ اول سایتی کاربر محور میباشد که برای ادمین سایت ها و وبلاگ ها امکان کسب درآمد از بازدیدشان و برای فروشندگان امکان نمایش تبلیغ در هزاران سایت را فراهم ساخته است و در کنار این موارد به افزایش ممبر تضمینی کانال های تلگرام و ارسای ایمیل تبلیغاتی و اجاره دادن تبلیغات سایت های مختلف مشغول میباشد.

نحوه کسب درآمد از طریق پاپ آپ اول به چه صورت است؟

ابتدا در سایت عضو شوید ، سپس سایت و یا وبلاگ خود را اضافه کنید و از قسمت مدیریت سایت که قبلا تایید شده کد پاپ آپ مخصوص را برداشته و درون کد های قالب (در کلیه صفحه ها) سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید ، به ازای هر نمایش تبلیغ برای بازدید کننده سایتتان مبلغی به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد ، که در صورت رسیدن به حد نصاب ، به حساب بانکی شما که قبلا در سایت وارد کرده اید پرداخت خواهد شد.

پرداخت از موجودی درآمد و پرداخت از موجودی شارژ شده یعنی چه؟

هنگام ثبت تبلیغ پاپ آپ با دو گزینه مواجه میشوید کاربرانی که آنلاین حساب خود را شارژ کرده اند باید پرداخت از موجودی شارژ شده را انتخاب نمایند ولی کاربرانی که تمایل به سفارش آی پی از موجودی پنل خود دارند باید پرداخت از موجودی درآمد را ثبت کنند.

کد پاپ آپ و پاپ باکس را از کجا دریافت کنم؟

با ورود به بخش نمایش دهنده ( مدیریت وب سایت ها می توانید لیست وب سایت های تایید شده خود را مشاهده کنید ، در صورتی که وضعیت وبسایت شما فعال باشد میتوانید از بخش نمایش دهنده ) کد را دریافت کنید ، این کد برای تمامی وب سایت های تایید شده ی شما قابل استفاده می باشد.

با سپاس فراوان - مدیریت پاپ آپ اول