سیستم بهبود رتبه الکسا پاپ آپ اول این امکان را در اخیتار شما قرار می دهد تا با ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و قرار دادن چند صفحه سبک html ، بتوانید سایت خود را به رتبه های برتر الکسا برسانید.

یکی از هدف های مدیران سایت برای پیشرفت وب سایت کاهش رتبه الکسا می باشد که قصد داریم در این مطلب نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا را برای شما شرح دهیم.

مجموعه پاپ آپ اول یکی از سیستم های ارائه دهنده ی خدماتی همچون کاهش رتبه الکسا ، تبلیغات پاپ آپ و پاپ آپ موبایل است که در این زمینه توانسته اعتماد مشتریان را به دست آورده و با کیفیت ترین خدمات را به مدیران سایت ارائه دهد. همینطور به شما عزیزان این تضمین را می دهد که به رتبه مورد نطر خود می رسید و در صورت عدم رسیدن به رتبه مورد نظر وجه شما به طور کامل به شما باز می گردد.

ابتدا باید وارد صفحه بهبود رتبه الکسا شوید. شما پلان های کاهش رتبه را مشاهده می کنید که در صورت تمایل هر کدام بر روی این گزینه همینک سفارش دهید کلیک کرده و وارد درگاه زرین پال می شوید.

حال اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و هزینه را پرداخت می کنید.

حال باید فایل مخصوص را دانلود کرده و این فایل که به صورت zip است را در درون روت اصلی هاست خود extract نمایید.سپس با یکی از شماره های ۳۳۴۴۷۲۶۳-۰۳۱ یا ۰۹۱۳۵۷۱۷۸۴۹ تماس حاصل گرفته تا سایت شما در سیستم اضافه شده و بازدیدها به صورت هدفمند و عالی روانه سایت شما شوند.

این فایل zip شامل دو صفحه html سبک هستند که کاربران ما از آنها بازدید میکنند که این بازدید ها به صورت هدفمند هستند و الکسا آن ها را میفهمد و باعث بهبود رتبه الکسای شما می شود.

همینطور قرار نمودن دو صفحه از سایت باعث کاهش بانس ریت و افزایش pageviews سایت شما می شود.

پس از رسیدن به رتبه موردنظر نیز همکاران ما جهت تمدید ماهانه و یا ارتقا پلان درخواستی با شما تماس حاصل خواهند نمود. حال که با نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا آشنا شدید ، می توانید نسبت به بهبود رتبه سایت خود اقدام حاصل نمایید.