در مباحث قبل درباره اهمیت رتبه الکسا و همینطور بهبود رتبه به وسیله بازدید پاپ آپ صحبت کردیم. امروز میخواهیم درباره ی برخی از مزایای ثبت سایت در الکسا توضیحاتی بدهیم.

نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که ثبت رایگان سایت در وب سایت الکسا امکان پذیر نیست. شما با خرید یکی از پلان های غیررایگان سایت الکسا ، می توانید خود را به عنوان صاحب سایت مربوطه تعیین کنید و از مزایای ثبت سایت در الکسا بهره مند شوید:

مزایایی همچون امکان تعیین عنوان ، لوگو و لینک (با کلمه کلیدی دلخواه) برای سایت، توضیحات وب سایت شما، که در صفحه مربوط به سایت شما در وب سایت الکسا نمایش داده میشود.

  • تعیین کشوری که هدف شما برای جذب بازدیدکننده و رتبه بندی سایت ثبت شده در آن کشور است. در حالت عادی وب سایت الکسا با توجه به آمار بازدیدکنندگان، شما را در کشوری که بیشترین بازدید کننده را از آن دارید رتبه بندی می کند.
  • دسترسی شما به داشبورد به منظوره مشاهده آمار سایت، شامل بازدیدها با تفکیک موبایل و دسکتاپ ، ورودی های سایت و …
  • امکان نمایش تعداد آی پی ها و بازدیدهای روزانه و ماهانه سایت در صفحه اصلی مربوط به سایت در الکسا در رابطه با سایت شما.
  • امکان نمایش دقیق رتبه الکسای سایت شما.
  • نمایش و محاسبه ی دقیق ورودی های سایت و تعداد لینک ها.

علاوه بر مواردی که از نتایج ثبت سایت در الکسا هستند، استفاده صحیح و بهره گیری از هر کدام از این امکانات موجب پیشرفت سریع تر و بهبود رتبه سایت شما در مقایسه با رقبا و کسب رتبه بهتر خواهد بود.

همینطور می توان به تبلیغات پاپ آپ اشاره کرد.

خرید پاپ آپ هم علاوه بر موارد فوق میتواند به بهبود رتبه کمک به سزایی کند که در این راستا مجموعه پاپ آپ اول شما را به بهترین نحو راهنمایی و کمک میکند تا شما بهترین نتیجه را هم در امر تبلیغات خود و هم در رابطه با بهود رتبه الکسا به دست بیاورید.

جهت ثبت سایت در الکسا از این لینک استفاده کنید.