سئوی سایت از عوامل مهمی هست که بر سرعت تاثیر مستقیم میگذارد که به دو قسمت سئو داخلی و خارجی تقسیم می شود. سرعت سایت در بهبود جایگاه سایت در گوگل تاثیرگذار بوده و می تواند یکی از عوامل موثر بر رتبه الکسا باشد.

باید این نکته راهم یادآوری کنیم که هر چه سرعت سایت بالاتر باشد می تواند بر رتبه الکسا شما تاثیر گذارد و یکی از عوامل موثر بر رتبه سایت شما سرعت سایت شما است. سئوی سایت از عوامل مهمی هست که بر سرعت تاثیر مستقیم میگذارد که به  دو قسمت سئو داخلی و خارجی تقسیم می شود. سرعت سایت ، خود می تواند یکی از عوامل موثر بر رتبه الکسا سایت باشد. عامل دیگری که باعث افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا می شود ، پاپ آپ است که مجموعه ی پاپ آپ اول شما را در زمینه تبلیغات پاپ آپ شما را راهنمایی میکند.

عوامل موثر بر رتبه الکسا

حال میخواهیم یکی از عوامل سئو داخلی را به اختصار توضیح دهیم.

تاثیرات SSL بر سئو و دلیل استفاده از HTTPS

در این مطلب میخواهیم به تعریف ssl و دلیل استفاده از https بپردازیم. گواهینامه ssl به منظور افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران ایجاد میگردد و برای داده هایی که بین کاربر و سرور انتقال می یابد را به  صورت امن این امر را فراهم میکند. هنگامی که شما از گواهینامه ssl استفاده کنید میتوانید از پروتکل https استفاده کنید که یک قفل سبزرنگ کنار آدرس سایت شما نمایش داده میشود.

دلایل استفاده از ssl بسیار است که به چند نمونه از آن اشاره میکنیم.

سئوی بهتر سایت

سئوی سایت باعث بهبود سرعت سایت و همینطور ایجاد فضایی امن برای انتقال داده بین کاربران و سرور ایجاد میگردد که باعث بهبود سئو سایت میشود و از لحاظ رتبه بندی گوگل جایگاهی مناسب تری کسب میکند. هنگامی که سایت شما از جایگاه بهتری در گوگل برخوردار باشد ، کاربران بیشتری در روز راهی سایت شما می شود و این مسئله نیز از عوامل موثر بر رتبه الکسا به شمار می رود که باعث بهبود رتبه سایت شما می شود.

افزایش اعتماد و اعتبار

همانطور که گفتیم استفاده از این گواهینامه و تکنولوژی باعث سئو بهتر سایت شما میشود و همینطور علامت قفل سبز رنگی که در کنار آدرس سایت شما نمایش میدهد باعث ایجاد حس اعتمادبیشتر برای کاربران شما میشود.

ایجاد امنیت بیشتر

پروتکل https برای ایجاد فضای امن برای انتقال داده ها بسیار ضروری است و سایت های تجاری به دلیل انجام تراکنش ها با حساسیت بالا نیازمند این پروتکل هستند.همینطور اگر از پروتکل های امن برای صفحه ورود خود استفاده نکنید ، نام کاربری و رمز عبور شما به راحتی قابل دسترسی در فضای اینترنت خواهد بود.

این هایی که گفتیم تعداد کمی از عوامل موثر بر سئو و سرعت سایت بود که بر رتبه گوگل و رتبه الکسای شما تاثیر گذار است که به اختصار توضیح دادیم. همینطور با استفاده از بازدیدهای پاپ آپ شما می توانید باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید. شما می توانید حتی با سیستم پاپ آپ میتوانید با استفاده از وب سایت خود کسب درآمد برای خود کنید.

مجموعه ی پاپ آپ اول شما را در زمینه تبلیغات پاپ آپ ، خرید پاپ آپ و کسب درآمد از پاپ آپ راهنمایی میکنند.