در مطالب قبلی درباره مطالبی همچون کسب و کارهای اینترنتی پرداختیم و همینطور تاثیر رتبه الکسا در کسب و کار اینترنتی را توضیح دادیم. امروز میخواهیم تاثیر سرعت سایت در رتبه الکسا را برای شما توضیح دهیم.

همانطور که می دانیم ، رتبه سایت شما در وب سایت الکسا معیاری مهم برای وب سایت شما و اعتبار برای شما به حساب می رود و وبمستران به دنبال روش های کاهش رتبه الکسا وب سایت خود هستند. یکی از این روش ها تبلیغات پاپ آپ است که هم باعث بیشتر شناخته شدن شما و برند شما می شود و همینطور باعث بهبود رتبه الکسا شما می گردد. در این مقاله قصد داریم تا با تاثیر سرعت سایت در بهبود رتبه بیشتر آشنا شویم.

مجموعه پاپ آپ اول شما را در زمینه تبلیغات پاپ آپ و اینترنتی همراهی میکنند.

یکی دیگر از مواردی که می توان در بهبود رتبه الکسای وب سایت شما موثر باشد ، کاهش زمان لود سایت است. تاثیر افزایش سرعت سایت در کاهش رتبه الکسا یک امر بسیار حیاتی بوده و می تواند در کسب و کار اینترنتی شما باعث پیشرفت چشمگیری شود.

این مسئله را در دو حالت می توانیم بررسی کرد:

۱– وب سایتی که در الکسا ثبت نشده باشد:

زمانی که سایت شما در الکسا ثبت شده باشد ، این سایت یک قطعه کد اسکریپت الکسا در اختیار شما قرار می دهد تا در بخش head وب سایت قرار دهید. وقتی  لود سایت شما زمان کمتری صرف کند ، کد الکسا به شکل بهتری بارگزاری شده و آمار سایت را به نحو بهتر و صحیح تری ثبت میکند. در حالی که لود دیرهنگام سایت می تواند باعث تاخیر در بارگزاری کد الکسا شده و کاربر قبل از اینکه این قطعه کد لود شود ، سایت را ترک میکند.

۲وب سایتی که در الکسا ثبت نشده باشد:

در صورتی که کد الکسا را در سایت شما وجود نداشته باشد، الکسا آمار سایت شما را به صورت حدودی و از روی تعداد کاربرانی که تولبار الکسا را بر روی سایت خود نصب کرده اند ، متوجه می شود. البته الکسا اطلاعات دیگری را از مرورگر کاربر دریافت میکند که در رتبه بندی سایت ها و امتیاز دهی به آنها موثر است.بارگزاری تولبار الکسا و ارائه اطلاعات مناسب از سمت مرورگر کاربر ، احتیاج به این دارد که زمان بارگزاری سایت پایین باشد. اگر لود سایت زمان زیادی صرف نماید ، ممکن است کاربر پیش از ارسال این اطلاعات به سمت الکسا ،وب سایت را ترک کند.

بیشتر بخوانید: نحوه افزودن تولبار الکسا به مرورگر

سرعت سایت بالا = افزایش بازدید از سایت شما

دیگری که باید به آن توجه داشته باشید در مورد تاثیر افزایش سرعت سایت در کاهش رتبه الکسا ، این است که هنگامی که زمان لود سایت شما کاهش پیدا می کند ، رضایت کاربران از سایت شما بیشتر شده و بازدید بیشتری را از سایت شما به عمل می آورند. همانطور که پیش از این بارها اشاره نموده ایم افزایش ترافیک وب سایت نیز به صورت مستقیم در بهبود رتبه الکسای وب سایت شما موثر است.

شما میتوانید با استفاده از خرید پاپ آپ و تبلیغات اینترنتی نیز رتبه الکسای خود را کاهش دهید و به راحتی جایگاه مناسبی در این رتبه بدست آورید که تیم پاپ آپ اول شمارا در این امر یاری میکنند.