همینطور که در مقاله های قبلی درباره بازدید پاپ آپ توضیح داده شد ، پاپ آپ باعث بهبود رتبه الکسا سایت از طریق افزایش تعداد بازدید از وب سایت شما توسط کاربران می شود.

تاثیر بازدید پاپ آپ در کاهش رتبه الکسا همواره جزو نکاتی است که مورد توجه مدیران سایت ها بوده و از آن جایی که خرید پاپ آپ یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین روش ها برای بهبود رتبه الکسا سایت می باشد ، در طول سالیان اخیر از اقبال فراوانی نزد وبمستران برخوردار بوده است.

کاهش رتبه الکسا سایت شما همچنین می تواند باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما می شود. اینگونه است که هر چه تعداد بازدید از وب سایت شما بیشتر شود باعث بهتر دیده شدن برند و محصولات شما می گردد و مراجعه کنندگان به سایت و خدمات و محصولات شما اعتماد بیشتری خواهند کرد.

بیشتر دیده شدن برند شما نه تنها باعث فروش بیشتر و بهتر محصولات شما است ، بلکه باعث گرفتن تبلیغات وب سایت ها و محصولات دیگران میشود که آن هم یک راه درآمد زا برای شما است.

در نگاه اول شاید فکر کنید تبلیغات پاپ آپ راهی بیهوده و آزار دهنده برای کاربران شما است, ولی با انجام این کار به صورت اصولی و درست نه تنها باعث آزار کاربران شما نمیشود , بلکه باعث افزایش  بازدید هم از وب سایت شما میشود.

همینطور میتوان با گذاشتن تبلیغات پاپ آپ در وب سایت خود باعث درآمد زایی راحت و عالی برای شما گردد. کسب درآمد از پاپ آپ همیشه یک روش آسان و مقرون به صرفه برای مدیران سایت ها بوده است.

مجموعه پاپ آپ اول این تبلیغات را برای شما به صورت اصولی و با روش های درست انجام میدهد تا باعث بهبود رتبه الکسا شما شود و همینطور برند شما بیشتر در معرض دید کاربران اینترنتی قرار گیرد.

مزیت روش ما استفاده از پاپ آپ به جای روش ای قدیمی مانند آی فریم است.در سایت هایی که به صورت پاپ آپ فعالیت میکنند بر روی پاپ آپ باز شده هیچگونه کنترلی ندارند ، و کاربران بعد از باز شدن پاپ آپ اگر آن را ببندند از شما امتیاز کسر خواهد شد .

در اکثر مواقع مدت زمانی که کاربر از سایت شما بازدید میکند زیر ۲۰ ثانیه است . ولی در روش ما کاربر صرفا برای بازدید از سایت شما بازدید پاپ آپ را انجام میدهد . در صورتی که قبل از زمان تعیین شده اقدام به بستن پاپ آپ نماید هیچ امتیازی از شما کسر نخواهد شد,  و زمان بازدید از سایت شما حداقل ۶۰ ثانیه خواهد بود .

از دیگر مزیت سایت ما نسبت به وب سایت های دیگر قدرت مدیریت پاپ آپ ها به دلخواه خود شما میباشد . شما میتوانید با تعیین سقف بازدید روزانه تعداد بازدید پاپ آپ روزانه را تعیین نمایید . همچنین میتوانید برای چندین سایت به صورت همزمان با سقف بازدید مختلف بازدید پاپ آپ بزنید.

میتوانید در صورت نیاز پاپ آپ ها رو غیر فعال و بعدا فعال نمایید . همچنین میتوانید با انجام بازدید پاپ آپ از سایت های دیگر و کسب امتیاز برای خود ، به صورت رایگان برای سایت خود سفارش خرید بازدید پاپ آپ ثبت کنید .

با مجموعه ی پاپ آپ اول همراه باشید.