پیش از این در باره ی الکسا و راه های بهبود رتبه الکسا توضیحاتی دادیم. حال قصد داریم توضیحات بیشتری را در مورد تاثیر پاپ آپ بر این دو عامل بررسی کنیم.

همانطور که می دانید بهبود رتبه الکسا یکی از گزینه های موثر برای جذب مشتریان و کاربران به وب سایت شماست و باعث اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان می شود. در این مطلب میخوایم درباره اثربخشی خرید پاپ آپ بر بهبود این رتبه توضیح میدهیم.

خرید بازدید پاپ آپ به گونه ای است که بدون درخواست شخصی کاربران اینترنت باز می شود. با استفاده از همین روش میتوان تبلیغات پاپ آپ خود را برای هر تعداد کاربر (به تعداد دلخواه نسبت به سفارش مشتری) باز شده و نه تنها کالا و خدمات شما تبلیغ می شود ، بلکه بازدید های وب سایت شما افزایش یافته و باعث کاهش رتبه الکسا شما می شود.

از روش های موجود جهت بهبود رتبه الکسا میتوان نام برد مانند:

  • استفاده از تولبار الکسا:

یکی از امکاناتی که سایت الکسا در اختیار کاربران قرار می دهد ، یک extension برای مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس می باشد. کاربرانی که از این تولبار استفاده می کنند ، می توانند در رتبه الکسای سایت هایی که مشاهده می کنند ، تاثیر مثبتی بجا بزارند.

از آن جایی که سایت الکسا در حالت عادی ، آمارها را به صورت نسبی و تخمینی محاسبه می کند و دقت چندانی ندارد، نمی تواند آمار مناسب و درستی را از بازدیدها و ورودی های سایت های مختلف ارائه دهند. اما هنگامی که کاربران از تولبار الکسا استفاده می کنند ، این آمار به صورت دقیق حساب شده و باعث تاثیرگذار در رتبه الکسا می شود.

  • ثبت سایت در الکسا:

یکی دیگر از عواملی که باعث محاسبه دقیق تر آمار بازدید و ورودی های سایت شما می شود و همینطور می تواند تاثیر خوبی در رتبه سایت شما بگذارد. ثبت سایت در الکسا است. در این حالت شما باید با خرید یکی از پلان های تعیین شده توسط وب سایت الکسا ، سایت خود را درون الکسا به ثبت رسانده و کد تائیدیه آن را درون سایت خود قرار دهید. پس از آن ، الکسا آمار بازدید دقیق و بسیار کاملی در اختیار شما قرار می دهد.

  • پاپ آپ بهترین روش؟

افزایش بازدید سایت از طریق پاپ آپ هم مقرون به صرفه بوده و همینطور با سرعت بیشتری نسبت به روش های دیگر رتبه شما را بهبود میبخشد ، از همین رو میتوان پاپ آپ را بهترین روش برای این امر خواند.